top of page

מבצעים מיוחדים לסטודנטים

 

אנחנו באלאד שרותי הקלטות מבינים את הצרכים המיוחדים של דור המחר שלנו, אנו מודעים לקשיים הכלכליים של הסטודנט הישראלי ומרגישים צורך ואף חובה לבוא לקראתו ולהקל עליו ככל שניתן.
לכן בחרנו מהשירותים שאנו מציעים, את אלה הרלוונטיים לכם הסטודנטים ואנו מעניקים לכם הנחות משמעותיות ממחירי המחירון של החברה.
בעוד זמן קצר תסיימו ללמוד ותצאו לשוק העבודה ולכן אנו רואים במבצעים אלה לא רק עזרה לסטודנטים אלא גם השקעה בטיפוח לקוחות מרוצים לעתיד.

מבצע תרגום מסמכים לסטודנטים
תרגום מסמכים
 

תרגום מסמכים מקצועי, מצריך לא רק שליטה בשפת המסמך ושפת היעד ברמת שפת אם, אלא גם ידע מקצועי בתחום ונסיון רב בתרגום מסמכים מכיוון שמילים רבות וביטויים רבים יכולים להיות מתורגמים באופן שונה בהתאם להקשר וחשיבות הדיוק, רבה וקריטית. לכן לא כל אדם ששולט בשפה יכול להפוך למתרגם. 
אנו באלאד, מעסיקים מתורגמנים מקצועיים כאשר אנו מקפידים להעביר כל תרגום למתרגם שמנוסה בשפה, כמו גם בתחום בו נדרש התרגום. 

אנו מתרגמים בכל השפות, מאמרים אקדמיים בנושאים שונים. בין השאר מאמרים טכניים, מאמרים משפטיים ומאמרים רפואיים. 
אנו מציעים, תרגום ספרים, תרגום עיתונים, תרגום אתרי אינטרנט, תרגום מסמכים כתובים, תרגום מסמכים בקבצים בפורמטים שונים ואף תרגום קבצי קול (הקלטת הרצאות ועוד). 

את התרגום אתם תקבלו לפי בחירתכם בקובץ word או מודפס. 

ההמצלה שלנו, נצלו את היתרון שלכם, אתם לא לבד! התארגנו מספר סטודנטים ביחד ותחלקו בהוצאות!
 

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר מיוחדת לכם, לחצו כאן

הקלטה ותמלול מבצעי סטודנטים
הקלטה ותמלול
 

מכירים את ההרגשה שיצאתם כרגע משיעור אבל לא ממש הייתם שם? 

כסטודנטים אתם לומדים כמויות חומר עצומות ובמשך שעות ארוכות. באופן טבעי רמת הריכוז יורדת משיעור לשיעור וכך יעילות הקליטה והלמידה. באמצעות הקלטה פשוטה, תוכלו לחזור ולהאזין לשיעור בכל זמן שתבחרו ובכך תמקסמו את יעילות הלמידה שלכם.
מטלה נוספת של סטודנטים רבים היא עריכת ראיונות, לצרכי עבודות ומחקר, כאשר הסטודנט צריך להקשיב למרואיין ובו זמנית לכתוב הערות, יש קושי רב בשמירה על ריכוז וישנה פגיעה ביעילות הראיון. גם כאן ניתן להשתמש במכשיר הקלטה לצורך הקלטת ראיונות על מנת לפנות את כל תשומת הלב למרואיין.

ישנם אמצעים רבים להקלטה בינהם גם המכשירים הסלולריים שלנו ומכשירי הקלטה פשוטים אחרים, הבעיה היא שלא תמיד ניתן לעקוב אחרי ההקלטה בזמן אמת ולוודא שאיכות ההקלטה טובה וכי אין רעשי רקע או הפרעות שונות. 

לכל אחד שיטת לימוד המתאימה לו, לחלק מאתנו קל יותר ללמוד מהקשבה ולחלק אחר למידה מקריאה פשוטה יותר. בשירות הקלטה ותמלול, תוכלו לבחור בין 3 אופציות:

1. שירות הקלטה מקצועית הכוללת ציוד מקצועי (קונדנסרים איכותיים ומיקסר לשליטה על עוצמת ההקלטה וחלוקתה הנכונה). בשרות זה אנו נשלח עד אליכם מקליט מקצועי שידאג בזמן אמת שאיכות ההקלטה תהיה הטובה ביותר ובנוסף ידאג שבהקלטה ישמעו את המרצה, אך גם את הסטודנטים. את ההקלטה תקבלו בקובץ mp3 ותוכלו להעביר אותה ביניכם (שוב לצרכי חלוקת משאבים וחסכון). 

 

2. שירות של תמלול הקלטה. באם תבחרו להקליט את השיעור בעצמכם, תוכלו להעביר אלינו את ההקלטה ולקבל תמליל של ההקלטה בקובץ word ו/או הדפסה של אותו שיעור.  
 

3. הקלטה ותמלול. האופציה השלישית מאגדת את השתיים הראשונות, אנו נשלח מקליט מטעמנו ואתם תקבלו מוצר שלם של הקלטה איכותית ותמליל כתוב (בקובץ word ו/או מודפס). יתרון נוסף באופציה זו, מעבר לאיכות ההקלטה והאפשרות ללמוד מהקשבה ומקריאה בו זמנית, הוא שהמקליט עורך סדר דוברים בזמן ההקלטה, כך שבבוא היום שבו תצטרכו לחזור על החומר (מה שלפעמים קורה מספר חודשים אחרי השיעור), תוכלו להבחין בין הדוברים השונים בהקלטה. 
 

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר מיוחדת לכם, לחצו כאן

 

 

 

 

 

 

 

*חובה להציג תעודת סטודנט או אישור לימודים בתוקף

**החברה רשאית להפסיק או לשנות את המבצע על פי שיקוליה

bottom of page